EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Gürkon Taşımacılık diğer hizmet faaliyetlerinin yanında Evden eve Taşımacılık Hizmetini de sunmaktadır. Evlerinizin, ofislerinizin taşınmasında sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz.

Evden Eve taşımacılık yaptırırken dikkat etmeniz gereken konulardan biri de Evden Eve taşımacılık yapılırken eşyalarınızın uygun olarak paketlenerek hazırlanmasıdır. 

Dikkatli ve düzgün şekilde yapılan paketlemeler eşyalarınıza zarar gelmesini engelleyecektir.

Gürkon Taşımacılık personelleri, sizlerin eşyalarını taşırken zarar gelmemesi için gerekli özen ve titizliği göstermektedir.

Evden eve taşımacılık hizmetini şehir içi ve şehirler arası taşımacılık da yapmaktayız. Taşıma esnasında güvenilir  taşıma hizmeti almak istiyorsanız Gürkon Taşımacılık Evden Eve Taşımacılık Hizmetini talep edebilirsiniz.

Araçlarımızın içi eşya taşıma için özel tasarlanmış yüzeye sahiptir. Paketleme hizmeti istediğiniz takdirde Profesyonel paketleme ekibimiz koltuk, vitrin, vb. gibi hacimli eşyaları battaniye arzu ederseniz havalı naylonla paketler. Taşınacak eşyalar zarar göremeyecek şekilde profesyonelce Gürkon Taşımacılık ekipleri ile paketlenir.

Evden Eve Taşımacılık Hizmetini talep etmek için iletişim adreslerimizden Gürkon Taşımacılık firmamıza ulaşarak yetkili kişilerimiz tarafından sizler içinde uygun olan günü ve saati belirleyip eşyalarınızın boyutlarına göre sizlere uygun araç ayarlayarak verdiğiniz adrese ekip arkadaşlarımız gelip  eşyalarınızın taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

Asansörlü evden eve taşımacılık hizmetinde evinizin balkonuna kuracağımız asansörlü taşımacılık sistemi ile eşyalarınız direk balkondan nakliye aracına getirerek, zarar görmeden daha kolay ve daha hızlı taşınmasını sağlıyoruz.