MEYVE SEBZE TAŞIMACILIĞI

 

 

Gürkon Taşımacılık Hizmetleri Meyve ve sebze taşınması için gerekli tüm taşımacılık hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Sebze ve meyve ürünlerinin taşınmasında müşterilerinin istekleri ve yükün özellikleri göz önünde bulundurularak en uygun ve rahat gidilebilecek güzergâh belirleniyor ve taşıma işleminin tutarı hesaplanıyor.

Adres neresi olursa olsun, istediğiniz gün ve saatte yükler belirtilen sürede, belirtilen istikamete ulaştırılması firmamız tarafından organize edilmektedir.

Meyve ve sebze taşımacılığında frigorifik taşıma gerçekleştirilir.

Meyve ve sebzelerin ürün içeriğine göre en uygun ısıda ve içerisine yükleme yapılırken tüm hijyen önlemleri alınarak ürünlerin araç içerisine yerleştirmesi yapılmaktadır.

Taşıma koşullarını etkileyen yönlerden biri de meyve ve sebzelerin çabuk bozulan ürünlerin olması nedeni ile sevkiyat işlemi yükleme yapıldıktan sonra en kısa sürede belirtilen adrese hızlı teslimatın yapılmasıdır.

Gürkon Taşımacılık hizmetleri arasında bulundurduğu Meyve ve sebze taşımacılığını diğer faaliyetleri gibi sizlerin istekleri doğrultusunda tüm titizlik ve güven ile istediğiniz hizmeti sunmaktadır.

Yılların verdiği tecrübeler doğrultusunda müşterilerimize her zaman en güvenli, hızlı ve sürdürülebilir servisi sağlamayı esas alan Gürkon Taşımacılık, aynı zamanda sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri sürekli olarak takip ederek bilgi birikimini daha da güçlendirmekte ve genişletmektedir.

Taşımacılık alanında bilgi almak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir sorularınız ve taşımalar için müsaitlik durumlarını sorgulayabilirsiniz.